Fashiolista

Haberler
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.9 MB
  • Sürüm 3.2.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Fashiolista
Modayı takip eder misiniz? Alışverişten keyif alır mısnız? Cevabınız evet ise bu programı hemen indirin.

 Mükemmel bir görünüme sahip olmayı herkes ister. Kendinizi yenilemek ister misiniz? Bay-bayan modaya uyan mükemmel kıyafetlere işte tam da bu programla ulaşabileceksiniz. Yeni moda elbiseler, ayakkabılar, takılar, aksesuarlar, çantalar ve aklınıza gelebilcek daha pek çok şeye bu program sayesinde zahmetsizce ulaşma fırsatını yakalayın.  Mükemmel giyinmeyi, modaya uymayı ve yeni koleksiyonları görmeyi ister misiniz? İstediğiniz her şey bu programda fazlasıyla var. Sadece ne giymek istediğinize karar verin ve sınırsız mağazalardan kendinize uyanı seçin.

 Alışveriş yapmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Bay-bayan herkesin bu programla kıyafet zevki değişecek. Dünyanın dört bir yanındaki mağazalardan en yeni çıkan ürünleri almak artık imkansız değil. Bu programla istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolayca alışveriş yapabileceksiniz. Yeni koleksiyonlar, yeni moda kıyafetler, çantalar, takılar, ayakkabılar ve hatta şapkalar bile elinizin altında olacak. İstediğiniz şeyi anında elde etme keyfini bu programla yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın ve modaya uyan yepyeni kıyafetler satın alın.

 Sadece kendi ülkenizden değil dünyanın dört bir yanından alışveriş yapabilirsiniz. Bütün mağazalardaki kıyafetleri online olarak görebilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kendinize zaman ayırın ve bu programı mutlaka deneyin. Bu mükemmel özelliklere sahip programdan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak.

Fashiolista indir